Wznowienie szkoleń


Niniejszym informuję, że po 15 lipca istnieje możliwość wznowienia szkoleń okresowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, po więcej szczegółów kieruję Państwa pod ten link.

Biuro Usług Specjalistycznych - BeHaPe


W obecnym kształcie firma działa od 1997 roku. Wykształcenie, doświadczenie oraz posiadane kwalifikacje współpracowników gwarantują wysoki poziom świadczonych usług, przy zachowaniu obiektywnie niskich cen za wykonane usługi, co nie jest bez znaczenia dla małych lub nowopowstałych firm, przynajmniej na starcie.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej tematyce bhp:


ISO 9000


Najnowszą ofertą firmy jest przygotowywanie kompleksowej dokumentacji w dziedzinie bhp dla firm, ubiegających się o certyfikaty systemu zarządzania jakością serii ISO 9000, systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz HACCP.

Ponadto


Na życzenie klientów pomagamy również w doborze środków ochrony osobistej, wynikających z opracowanej oceny ryzyka zawodowego. Naszą ofertę kierujemy głównie do małych i bardzo małych firm (tzw. "firm mikro" - do 9 pracowników), które za stosunkowe małe pieniądze realizują swoje potrzeby w dziedzinie bhp. Dla stałych klientów, korzystających z naszych usług, przewidujemy szereg znaczących ulg i upustów a w okresie ważności odbytego szkolenia udzielamy pracodawcom lub pracownikom bezpłatnych wyjaśnień lub konsultacji dotyczącej szeroko rozumianej tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy.


© "BeHaPe" Biuro Usług Specjalistycznych • 94-058 Łódź Ul. Batalionów Chłopskich 8